Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 06. 2008.   #14
Zero-Cool
profesionalac
Qualified
 
Avatar Zero-Cool
 
Datum učlanjenja: 13.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 185
Hvala: 9
16 "Hvala" u 12 poruka
Zero-Cool is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Zero-Cool
Default

Vidi da ti dam ja jedan dobronameran savet. Pre nego sto napises ovde post i zatrazis pomoc prvo isprobaj sve kombinacije kako i sta. Znaci pomeraj margine, paddinge, namestaj bordere il ih stavljaj na nulu. I tek onda kad vidis da nesto stvarno ne stima onda se javi ovde sa problemom.

Na internetu imas (moras malo gugl da ukljucis) kako IE vidi margine, paddinge i bordere oko elemenata, a kako ih vide svi ostali browseri, pa to malo prouci mozda ce ti biti jasnije kako da podesis. Da bi ti sve u dlaku bilo isto ponekad ces morati da koristis kondicionalne CSS-ove za odredjenu verziju IE (to isto izguglaj da vidis kako se pisu i kad se koriste, Milos Vukotic ti je u gornjem postu stavio jedan kondicional), a nekad ce ti sve to raditi i bez njih.

U suprotnom ce ovaj forum da postane svastara, a i ne vole ljudi bas da ti pomazu sa takvim pocetnickim stvarima, ovo je suvise prosta stvar, u kojoj ti na zalost ne mozemo pomoci jer ni ti nisi bas vican da objasnis sta te muci. Ali nekako posle odredjenog vremena i sam skontas gde si pogresio pa sam ispravis . Budi samo uporan.
__________________
Mess with the best die like rest!!!
Zero-Cool je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Zero-Cool za poruku: