Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 10. 2008.   #32
srdjan
xyz
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 25.10.2006
Poruke: 893
Hvala: 87
346 "Hvala" u 163 poruka
srdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu auru
Default

Citat:
Originalno napisao Eniac Pogledajte poruku
Ivanjica je opstina koja je nije bas na nogama, ali verujem da svako moze da da 1000 din mesecno za reklamu.
Koncept "ma šta je 1000 din mesečno" ume da iznenadi prilično.

Mi smo imali koncept 3000/godišnje, pri čemu osim sajta imaš i kompletan mobilni servis i svašta nešto što može da pomogne potencijalnom subjektu da se prezentuje i dovede mušterije.

Osim par svetlih novosadskih early-adoptera koji će dok postoji servis imati besplatan pristup, svi ostali su bili iz fazona "ne smaraj", "šta ti meni mobilni", "ne treba" i sl. Pritom je u pitanju bio veći broj ljudi u komercijali koji su se bavili samo tim poslom, za više nego pristojnu proviziju (50%)

Za saradnju nije bio niko spreman, postojeći "adresar-sajtovi", postojeće online-adresar firme, offline adresar firme koje dele po sandučićima, turističke organizacije... Pričamo o projektu sličan onom koji je prošle godine dobio u Hrvatskoj od Sanadera nagradu kao IT inovacija na polju promocije itd.

Paradoksalno, ali stičem utisak da bi bolja prodja bila sa "klasičnim" sajtom koji ima manje mogućnosti, ali je lakši za objasniti.

Što na kraju nije loše ispalo, osim za one koji su dobili otkaz i mene koji sam 6 meseci finansirao taj poduhvat: ukinut je cenovnik, a naplata je preneta ka korisnicima koji su mnogo spremniji da plaćaju SMS za neke druge stvari koje im usput nudiš.

Tako da možda nije loše da napraviš pečenjaru i prodaješ pivo bez marže, a da je onda tapetiraš plakatima WWW.IVANJICA.COM.

I naravno ivanjica.mobi
srdjan je offline   Odgovorite uz citat
3 članova zahvaljuje srdjan za poruku: