Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 05. 2007.   #36
misk0
majstor
Wrote a book
 
Avatar misk0
 
Datum učlanjenja: 30.01.2006
Lokacija: Lugano - Switzerland
Poruke: 1.251
Hvala: 219
106 "Hvala" u 67 poruka
misk0 će postati "faca" uskoromisk0 će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za misk0 Pošaljite poruku preko Skype™ za misk0
Default

@MrSteel: naravno da imas pravo na svoje misljenje, nisam ti to osporavao, ali valjda imas i neke razloge zasto mislis tako - o tome pricamo. Mozes ti mene poslati sad u qrac i reci 'moji razlozi - moja stvar' ali valjda ovaj forum i sluzi za razmjenu misljenja.
Sad, postoje tona drugih proizvoda koji se danas na trzistu prodaju po 'svojim' cijenama koje su realne ili nerealne, ali postoji i tona kupaca kojima te cijene odgovaraju. Ja isto mislim da je Mercedes preskup, da je Dior prodaje skupo krpice i parfeme (ili sta vec), da su Versaci-jeve cipele kao i obicne, ali kostaju 5 puta vishe i da svi oni zaradjuju milione na tome, ali ne mislim da sa tim rade bilo sta loshe.
Brin i Page takodje zaradjuju milione, milijarde pa sta? Ljudi su tu gdje jesu, rade to sto rade, nikoga ne ugrozavaju i to je to...

I da, da mi sutra neko ponudi isti ovaj posao koji radim sad (a mislim da sam dobro placen) i da mi kaze "radices isti posao, ali ces biti 5 puta vishe placen" rekao bih 'U redu, kad pocinjem'. Trebala bi da me grize savjest?
misk0 je offline