Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 01. 2006.   #40
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

bojane, nije mi jasna tvoja prica. Razumeo sam da se prica o web razvoju, ti pominjes 300 MB PHP source za aplikacije tipa MS Word. Odakle ti ideja da ce se takve aplikacije ikada portovati na web? Pa tu ne moze da ti pomogne bilo koja web tehnologija.

I google (da, taj "veliki" google) je poceo i dugo vremena radio (ako jos uvek ne radi) sa php i mysql. Znaci open source resenja. Secam se da sam skoro video blog nekog ex-google lika koji je ispricao price od kojih su se ljudi "smrzavali", nisu mogli da veruju da iza google stoji PHP4 i MySQL 3.23.x. Lik na kraju kaze da ne zna sta se desava od kada je otisao, ali dok je bio tamo koristio se LAMP.

Kakave spreadsheet aplikacije za web? Covece, mesas babe i zabe, to nema veze niti ce ikada imate veze sa web aplikacijama, niti ce ikome ko zna da sabere 2 i 2 pasto na pamet da portuje to na web.

Dakle tema je " Izbor tehnologije za velike Web aplikacije", a ne "hajde da mastamo" ili šbbkbb. Kakvih 300 MB source? Ne zezaj bre..

Jedino (ne bas jedino) sto se meni ne svidaj u PHP je taj auto-casting, gde recimo "2" moze da bude isto sto i 2, mada u nekim slucajevima i to ume da olaksa posao.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat