Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 02. 2006.   #28
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Moram da kažem da sam probao Igorovo rešenje jer mi se učinlo elegantno ali desilo se sledeće:

- Script je krenuo veliko brzinom da generiše kodove, ali kako se povećavao broj generisanih kodova tako je usporenje bilo sve veće da bi na kraju potpuno prestalo.

- Pri izvršenju scripta mi se totalno "zamrzao" računar, iako ima 1GB RAM, odrmzao se tek nakon 15-ak minuta.

To što se generišu samo hex vrednosti nije toliko problem. veći je problem ono što sam i pretpostavljao da je zauzimanje memorije toliko veliko da dovede do smrzavanja računara.

Da ne bude zabune, nije ovde reč o "ovaj je bolji", ja sam odradio posao i poslao tih 2 miliona kodova, međutim možda nebi bilo loše, kada smo započeli da nađemo neko dobro rešenje. Onaj moj radi, doduše sporije, ali je sve bilo bez greške.

Ono što mene još zbunjuje je što je i md5(microtime()...) generisao nekoliko desetina hiljada duplikata.

[edit]na kraju sam ipak morao da restartujem masinu.[/edit]
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 02. 02. 2006. u 15:21.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat