Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 03. 2006.   #6
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao mungos
sad sam postovao tamo, evo i ovdje copy/paste.

Nekoliko zapažanja:

1.) Konkretno, sem Alexa.com rejtinga koji niko u iole ozbiljnijim krugovima ne uzima za ozbiljno, dakle veoma je neprecizan, niste naveli ni jedan drugi argument koji svjedoči o vašoj vodećoj poziciji u Srbiji i Crnoj Gori, Jugoistočnoj Evropi i tome da ste se primakli vrhu Evrope.
Marko, slazem se sa tobom da Alexa nije najpouzdanije resenje ali svoju ulogu najbolje pokazuje sa veoma posecenim sajtovima kao sto je B92. Generalno, sto je statisticki uzorak veci, statistika je pouzdanija. Takodje, i Google PR je dobar pokazatelj o kvalitetu sajta. I ja bih voleo da postoji neko bolje resenje za javni uvid u statistike. Imam neke planove po tom pitanju.

Citat:
2.) Zatim sem informacije da u web timu postoje 2 webmastera, direktno ste izbjegli da date odgovor na pitanje novinara: Koliko ljudi (urednika, novinara, saradnika, dizajnera, programera...) je angažovano na održavanju sajta?
Ne moze se dati precizan odgovor na to pitanje.

Citat:
4.) Interesantan je podatak da se vaše mišljenje oko dva Telekomova portala drastično razlikuje od mišljenja zajednica srpskih Web profesionalaca, koji su prilično negativno ocjenili ta dva sajta.
Ne bih sada da dajem moje komentare za te sajtove. Moje misljenje je da posto se ulaze u promociju istih to moze da podstakne i druge firme da krenu sa svojim sajtovima i da nadju mesta i za Internet oglasavanje u njihovom marketinskom budzetu.

Citat:
Originalno napisao jablan
Nego, meni je druga stvar zapala za oko. Vi se hvalite time da zaposleni kod vas redovno ostaju posle 17h. Koliko je meni poznato, konstantni overtime je ništa drugo do pokazatelj lošeg menadžmenta. Drugim rečima, ili vam fale ljudi, ili menadžeri pred postojeće zaposlene postavljaju nerealne zahteve.
Mladene, mogu da napisem da kod nas to nije slucaj. Zaposleni mogu da ostanu malo duze i bez gore-pomenuta dva razloga.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 07. 03. 2006. u 10:56.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat