Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 08. 2009.   #16
dijica
novi član
 
Avatar dijica
 
Datum učlanjenja: 14.08.2009
Poruke: 4
Hvala: 3
1 "Hvala" u 1 poruci
dijica is on a distinguished road
Default

Pisaću ovima iz Twitter Production :P, red je da počnu da mi uplaćuju honorare za ovo advokatisanje u korist Twittera. Ovo sve više postaje priča ko je bolji, The Beatles or The Stones, FB ili Twitter, a odgovor je... Pa, zavisi od ličnog afiniteta i potreba, sasvim jasno.
Meni lično FB je "prespor", "smrducka" na muvanje, hvaljenje tipa "gde smo bili", "što smo lepi" i "vidi koga smo oženili i rodili". Nekih zanimljivih informacija, linkova do istih i tome slično ima u tragovima ako se poredi sa Twitterom. A statusi su nalik twitter holteru (ustao, jeo, idem 'vamo-tamo, bla, bla). Da ne pričamo o međusobnoj komunikaciji - počneš sa porukama a pitaš se čemu kad imaš mail, uključiš chat koji je užasno spor i onda kažeš sagovorniku: Jel imaš gtak, skype, msn?!
Kad sam osvanula na Twitteru umalo da pobegnem - nije mi bilo baš najjasniji smisao postojanja istog. Posle tri meseca kažem onima koji me pitaju (a bogami i onima koji nisu pitali a sve u cilju vrbovanja da Twitter nije za svakog. Bez uvrede, jednostavno, nekima je prebrz, ne snalaze se, neko sporije razmišlja ili nema dovoljno vremena da isprati sve to. Nešto sam izblebetala na tu temu na svom blogu, ali moje konačno mišljenje je - kome se ne sviđa neka ga ne koristi ili neka bira koga followuje.
Ali ono što mi stvarno smeta je što niko sebe ne može da proglasi arbitrom mudrosti i korisnih informacija. Vi ste u sasvim drugom svetu u odnosu na mene, ali i oni sa kojima ja delim profesionalna interesovanja misle da su teme od kojih se normalnom svetu sloši (mislim na medicinske) jedine i interesantne svima ma u kako šarolikom društvu da se nalaze. Prema tome, budimo malo tolerantniji i klonimo se toga da sve što nas ne zanima nazivamo besmislicama!
I na kraju, @Peca - ti kao pravi geek ne bi smeo da dozvoliš sebi izlazak na 2h iz kuće, i to bez laptopa. Sramota! :P
dijica je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" dijica za poruku: