Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 12. 2011.   #32
deda
deda
Certified
 
Avatar deda
 
Datum učlanjenja: 06.05.2008
Lokacija: Bor
Poruke: 94
Hvala: 3
18 "Hvala" u 15 poruka
deda is on a distinguished road
Default

Sluzio sam se Samsung Galaxy Tab 10.1 i moram priznati da je super tablet za sve radnje i potrebe.
Onda sam koristio HTC Flyer i nisam bio zadovoljan jer me uzasavala tastatura koju nisam mogao da podesim. Inace je baba roga i jako je brz. Ima neke opcije vise nego Samsun 10.1. Lakse se nosi, lakse se drzi u rukama.

Sada koristim Samsung Galaxy Tab od 7 inca i on mi se zalepio za ruke ali i za srce i dusu.
Toliko ga lako koristim da je to neverovatno. Staje mi u razne dzepove i lako ga nosim, uvek mi je na dohvat ruke. Baterija mu je super i zadovoljava moje dnevne potrebe. Koristim razne programe i zadovoljava brzinom. Mada ja i nisam previse zahtevan.

Moram da napomenem da nisam kupovao ove tablete jer je prvi 60, drugi 65 a ovaj sada 55 crvenih, sto je meni mnogo, cak i na rate. Svaki put dobijam ih na koriscenje i testiranje.

Najbitnija stvar je #mnogo_neta zbog cega i trebam ovakvo cudovistance.

Cesto gledam i druge tablete i verujem da je ASUS transformers ok i u rangu ovih, kao i Jabukin ipad! Razmisljao sam o ipadu ali sam odustao jer ima cene kod nas duplo vece nego negde tamo. Performanse su mu slabije, kao sto se i vidi iz paralelnog pristupa na slici malo ranije.
Odlucio sam se za Samsungov od 10 inca, ali sam i od njega odustao zbog velicine. Morao bih da nosim vecu torbicu. Takodje, ne smeta mi kad me gledaju kao majmuna u prepunom autobusu, ali mi jako smeta kad mi zevaju u ekran i citaju sto i ja...

Zato cu pre uzeti manji od 7 inca.
Ako budem uzimao preko racuna na rate, odlucicu se za HTC jer je mala razlika a ima dva puta bolje perfomanse od Samsung Galaxy sedmice...

A kad malo bolje razmislim, jos nemam kintu raspolozivu za tablet, tako da mi ostaje da povremeno komentarisem, prenosim svoja iskustva u radu na njima i budem srecan sto postoje dobri ljudi koji mi i dalje redovno daju ovako mocne spravice. Hvala im!

A sada se pojavio i fenomenalni Samsung Note 5,3 inca koji je baba roga!!! Bolje da cutim, rasplakacu se ako spomenem cenu,lol...
__________________
http://www.dedabor.com/
deda je offline   Odgovorite uz citat