Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 01. 2007.   #1
Miloje Sekulic
smetalo blebetalo
Master
 
Avatar Miloje Sekulic
 
Datum učlanjenja: 04.09.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 723
Hvala: 48
60 "Hvala" u 39 poruka
Miloje Sekulic će postati "faca" uskoro
Thumbs up ulazak PR-ovaca u internet marketing vode

Marko je odlicno uocio i na biznisblogu dao interesantan komentar pojave o kojoj se pored ostalog govori u tekstu "Jeste li zadovljni svojim web sajtom".

Da citiram Marka:
McCann Erickson PR ulazi na srpsko Internet tržište

Za nas koji se bavimo i pratimo onlajn PR jedna vrlo zanimljiva vijest. Izgleda da se srpski Web konačno uozbiljuje. Ulazak velike domaće PR agencije na Internet tržište nagovještava nekoliko stvari. Da li je srpska privrede spremna za onlajn PR, ili se radi tek o izviđanju terena i zauzimanju početnih pozicija. Definitivno, vidjećemo tokom ove godine. Takođe biće zanimljivo pratiti i reakcije drugih velikih domaćih PR agencija, ali i nešto manjih agencija koje već par godina nude onlajn PR usluge domaćem tržištu.


Moje islustvo (kao Middle Man-a izmedju narucilaca i izvodjaca) na projektiam izrade mnogih sajtova govori mi da je najveci problem (veci cak i od naplate) obezbedjivanje sadrzaja i pogotovo azuriranje sajtova. Da ne sirimo pricu sada na druge aspekte online PR-a kojiam bi agencijal morala da se bavi na dobrobit svojih klijenata.

Ako McCann odradi ovo kako valja i drige agencije krenu za njegovim primerom mislim da ce na dobitku biti svi. Developeri ce imati vise posla i adekvatne sagovornike, kompanije dobre sajtove, novinari izvor materijala, agencije povecanje prihoda ...

Miloje
Miloje Sekulic je offline   Odgovorite uz citat