Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 02. 2010.   #79
Misha
profesionalac
Qualified
 
Avatar Misha
 
Datum učlanjenja: 20.06.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 189
Hvala: 17
14 "Hvala" u 11 poruka
Misha is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao xippi Pogledajte poruku
kad smo kod toga upravo pisem ria u rangu 280slides preko jq/jqui-a koji mi pruza samo osnovu na osnovu koje pisem dalju logiku. dobices beta invite za koji mesec
BTW, sad si me zainteresovao... Nasa neka osnovna organizacija se sastoji od Ext Viewport objekta (kontejner koji zauzima ceo browser prozor) u koji onda programski stavljamo druge kontejnere i komponente... znaci ceo projekat ima samo jedan maltene prazan HTML file, sve ostalo je hijerarhija objekata i event handlera vezanih za njih, nema trunke HTML-a/DOM-a. U tom smislu jel tvoja organizacija slicna sa JQ-om il ne?

Predpostavljam da za layout management i ostalo sto JQ nema koristis third party pluginove... il se trudis da ih ne koristis da sve sam pises?

Il da ovaj razgovor nastavimo uz Mene bas EXTRA u poslednje vreme zanima RIA development tako da na tu temu placam
__________________
Yahoo, Bebo, Woofy … Technology businesses must cut the baby talk, you’re a multi million corporations not a stuffed animal. Grow up, if I wanted to see uncaring money making machines with cutie names I’d go to a strip club. - Bill Maher
Misha je offline   Odgovorite uz citat