Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 03. 2006.   #9
kinder
novi član
Na probnom radu
 
Avatar kinder
 
Datum učlanjenja: 12.03.2006
Lokacija: Treci Vavilon
Poruke: 10
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
kinder is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za kinder
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman
Slobodane, welcome - drago mi je da si dosao i drago mi je da neko nesto radi napokon. Imate svu moju podrsku (i vise ako zatreba nesto sto je u domenu mojih mogucnosti) ali od ovih pravnih, statutarnih stvari, ja sam vise zainteresovan za "politiku kuce".

Ja bih voleo da odem na nic.yu (or whatever), proverim da li je slobodan domen, platim CC i imam aktivan domen u roku od 48 sati sto je neki svetski standard (mada mi se uglavnom desava da je DNS aktivan vec za 15 minuta).

Ja bih voleo da ne čekam 5 nedelja da mi jave da je registracija odbijena zbog nekog papira, pa umesto da kažu "pošaljite nam taj papir", oni te odbiju pa moraš ponovo da registruješ domen i čekaš novih 5 nedelja (ako imaš sreće)

Ja bih voleo da neko ko radi tamo prima platu za to, od volontera je mala vajda za bilo kakav ozbiljan posao, a slažemo se da je ovo prilično ozbiljna stvar.

Ja bih voleo da moze svako da registruje domen koji zeli, bez obzira da li je pravno ili fizicko lice, samo bih rezervisao .org.yu, .edu.yu, gov.yu. ... da moraju dobiti odobrenje. Cisto zbog onemogucavanja zloupotrebe.

Ja bih voleo da se resimo .yu ako je ikako moguce.

Ja bih voleo 2 krempite...

Ja bih voleo da sam prespavao 90-e...

... zaneo sam se but you've got the picture. Ako je statut prvi korak ka ovome, onda imate moju punu podrsku.

ovo je bilo skoro poeticno
__________________
opasno svoja
kinder je offline   Odgovorite uz citat