Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 10. 2009.   #17
Milos Vukotic
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar Milos Vukotic
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Lokacija: Neđe ođe...
Poruke: 1.197
Hvala: 339
688 "Hvala" u 178 poruka
Milos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao STELLANOVA Pogledajte poruku
A zasto? Zasto bi bilo ko od nas ovde radio posao za koji svako ko je zaposlen u Srbiji i placa porez vec placa nekog drugog za taj posao? Zasto bi bilo ko od nas bio toliko galantan da trosi svoje vreme (novac) da bi spasio nekog tamo guzonju iz drzavne uprave koji jede masni burek svaki dan i ispija kafe po kaficima u centru...
No offense, mate, ali zvučiš mi kao oni ljudi što povazdan kukaju zbog smeća u dvorištu, a ništa ne čine jer "ima neko ko je plaćen da čisti".

Ovo što Mileusnić reče bilo bi neka vrsta korisnog protesta, em ćeš nekom pomoći em ćeš -možda- nekog od tih iz državne uprave dovesti dotle da se zastidi gu*icom kad već obraza nema...

Pisanje po forumima i pisanje protestnih pisama je strašno jalova rabota, od koje koristi ima samo za one koji to pišu, u vidu pražnjenja i satisfakcije tipa "e, neka sam im rekao i pokazao...".
Nagledah i naslušah se takvih preseransa diljem ovog balkanskog dijela bivše nam SFRJ a vidim i kako nam svima dobro ide, pa nešto kontam "e jesam i ja titoista, da *ebe oca"... Vidiš kako je tada bio nađen pravi način za rješavanje stvari - dođe ti drug narodni milicajac na vrata i kaže "ti si dobrovoljac" i nemaš kad da mudruješ, nego lopatu u ruke...

Ne znam što se ja ovako naśekirah jutros... Laki je malo nervozan
__________________
Чак Норис може да си ги врзе врвките на чевлите со стапалата.
Milos Vukotic je offline   Odgovorite uz citat