Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 12. 2011.   #21
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Jedno je imati veliki entuzijazam a drugo pokrenuti uspesan projekat. "Imati veliki entuzijazam" je sto se u matematici kaze "potreban, ali ne i dovoljan uslov" da se pokrene uspesan projekat. To ne znaci da te ja odvracam od pokretanja projekta vec naprotiv - samo napred! Siguran sam da ce nauciti iz toga mnogo. Mnogo vise nego da ga nikad ne pokrenes, u svakom slucaju.

Inace, ta nemacka braca su braca Samwer. Ja se par puta nasalio sa Vladom iz Limunda da su on i Nenad srpski ekvivalent njima. Oni (braca Samwer) imaju filozofiju biznisa koji jeste da je od mnogih kritikovan ali se u praksi pokazao uspesnim. Uspesnim najvise zbog uspeha koji su napravili sa njihovim aukcijskim servisom Alando (prodat eBay-u za 50 miliona dolara) i servisa za sadrzaje za mobilni Jamba (prodat Verisign-u za 270 miliona dolara).

Inace, to sto pises koliko "vredi" Pinterest ili bilo koja druga kompanija samo na osnovu investicije koju su dobili ne znaci puno i to je najcesce osnova za pravljenje dot com balona. Kao sto je jednom ekipa iz 37 signals napisala jedan tekst na tu temu.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat