Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 02. 2010.   #13
m2-webs
SEO Majstor
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 05.02.2010
Lokacija: Beograd
Poruke: 34
Hvala: 1
17 "Hvala" u 9 poruka
m2-webs is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za m2-webs
Default

ma ja sam mogao da krenem i logikom da se nikome ne javljam na forumu, ja sam inace u IT biznisu vec 5-6 godina ali vise sa druge strane, menadzerske: drzavni tenderi i slicno ali meni je muka od toga... jer ovo nije drzava nego haos ali da ne mlatim o politici sad...

uglavnom, SEO je ono sto mi se dopada i iako imam smisla za ono sto sve vreme radim ovo mi je jako zanimljivo... radio bih i za manje para ali sa uzivanjem

e sad, da radim besplatno naravno da ubuduce ne zelim, ali to besplatno je prakticno moja besplatna skola, korisno i meni i vlasniku sajta!

pasivnost: pa mozda deluje tako ali i nije bas... nisam ja napravio sajt pre 3 dana i odmah se javio ovde, ja vec 2 meseca svaki dan citam forume i surfam i mnogo sam toga procitao ali ne moze automehanicar da se postane tako sto ce da procita knjigu kako se popravljaju kola, mora da zasuce rukave!

a i sam sa u svom prvom postu napisao da znam za neke greske i da jednostavno nisam stigao (kao to sa slikama...)... e sad, problem kod seo nije samo citati nego malo vise i mozak koristiti jer niko ne zna tacno kako google radi i google definitivno menja cesto svoje kalkulacije i to je ono sto mi i jeste zanimljivo



E sad! NE znam kako jer samo ovde imam backlink ali google me je vec indeksirao izgleda... 3 dana od registracije domena... medjutim, cudne mi se stvari desavaju... za m2-webs.com sam bio na 4. mestu a sada toga nema ali na 3. mestu je kontakt strana... jel to normalno u pocetku ?
m2-webs je offline   Odgovorite uz citat