Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 04. 2009.   #27
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Nedavno sam se vratio u Beograd. Nakon 3 godine bio sam opet na Etrgovini. Razlog mog dolaska su privatni, poslovni i prijateljski razlozi. Btw. bas mi nekako brzo prosle te 3 godine .

Posle 3 godine zatekao sam mnogo novih, na prvi pogled nepoznatih lica, od poznatih video sam odmah prvi dan Bluesmana. Bas mi bilo drago, video sam ga prvi put kada su ga prozvali za nagradu . Video sam Zorana Sevarca iz Tehnomanije, Milosa Putovanja, Milosa Pc Igre, upoznao Emira Autopijac, Borisa HocuTo, drago mi je bilo da sam se video sa Pecom, kasnije na kratko se video sa Bocciom, mimoisli smo se pre 3 godine . Ziku ex-Pakom sada Adriatiko CMP nisam video vec par meseci a uvek me susret sa njim oraspolozi, upoznao sam Srdjana Economy, Milana Prodajlako, bracni par Velimirovic iz Studio Moderne sa kojima sam bas direktno krenuo sa saradnjom od nedavno a preko Webgazde saradjujemo i od pre. Uvek mi je cool pricati sa Dusanom Kalicaninom, dobro se kapiramo kao i sa ekipom iz BenetKernela, upoznao sam Dejana Curcica iako se preko mejla "znamo" od pre preko zajednickog poznanika...i mnoge druge. Takodje, bih izdvojio ekipu mog najveceg domaceg konkurenta Poznanika, sa jednim od njihovih kljucnih ljudi sam se znao i pre a sada sam se upoznao i sa ostatkom ekipe i pored toga sto radimo isti posao i iimamo iste ciljeve i istu ciljnu grupu proveli smo dosta vremena razmenjuci iskustva. Sa svima na konferenciji imam pozitivna iskustva. Ja sam inace skontao jos pre da ja najvise komuniciram sa mojom konkurencijom i sa njima imam uvek dobre odnose . Za svakog ima mesta ko radi posao vredno i dobro.

Bilo je nekih propusta kao problemi sa mikrofonom, bandwidthom (ne na svom iskustvu nego kolege posto na konferencije nikad ne nosim laptop), neke ID kartice su kasnile a neke su tek sredinom drugog dana bile gotove ali manje su mi bitni propusti, gledao sam sve sa pozitivne strane. Malo koja konferencija protekne glatko, mnogo su manje bitne tehnicke stvari jer su najbitniji pragmaticni aspekti konferencije.

Zivaljevic je tradicionalno imao najbolje predavanje IMHO, Voja Zanetic je imao zanimljivo predavanje o konzumerizmu i coach potatosima, Nenad Orlic je isto imao dobro predavanje.

Takodje, jedan od bitnih razloga mog dolaska na Etrgovinu posle 3 godine je QVoucher servis. Pricao sam sa osobama iz tog tima i sa velikom dozom optimizma ocekujem implementaciju na Karikama u skoroj buducnosti. Provizije ce biti, kako mi je receno, oko 6% sto je za moj slucaj sasvim prihvatljivo.

Drago mi je sto sam ucestvovao na panelu o online oglasavanju. Ucesnici Marko Jevtic WMA, Vlastimir Cobrda Etarget, Ivan Poltoracki Strawberry, Nenad Orlic Klik.rs, moja malenkost je predstavljala WebGazdu ali i Karike sa aspekta publishera, a moderator je bio Dragan Varagic. I naravno - publika!

Po reakciji publike to je bilo i najzanimljivije na Etrgovini. Mnogi su se bunili sto se morao prekinuti panel zbog nedostatka vremena, pa smo se sami okupili u basti da bi nastavili panel ali posto je sala 2 bila slobodna tamo smo nastavili. Bila je to zanimljiva diskusija. Meni su paneli generalno uvek i najzanimljiviji.

Drago mi je sto je bila dosta ljudi na konferenciji, slabo je bilo ljudi iz regije i inostranstva. Zanimljivo je sto je bio predstavnik Carnationa, jedne od 2 najpoznatije web agencije u Madjarskoj. Taman sam na konferenciji sa 3 osobe mogao da pricam na madjarskom .

Drago mi je sto sam bio na konferenciji, volim konferencije samo je pitanje da li imam vremena da ih posecujem. Na konferencijama se malo odmorim od 12h+ dnevne Internet doze i uvek dobijem dosta pozitivne energije iz razgovora sa kolegama.

Opsti utisak - zadovoljan sam, moji ciljevi su ispunjeni.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 23. 04. 2009. u 23:28.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Dejan Bizinger za poruku: