Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 03. 2007.   #15
ppavlovic
expert
Expert
 
Avatar ppavlovic
 
Datum učlanjenja: 27.11.2005
Poruke: 543
Hvala: 47
57 "Hvala" u 31 poruka
ppavlovic će postati "faca" uskoro
Default

Isti osecaj imam i u vezi MySpace-a. Glavni uspeh MySpace-a je taj sto je ljudima dao mogucnost da budu posebni i izraze svoju "kreativnost". Zbog toga su stranice katastrofa. O zenskim profilima ne treba traziti reci. Virb ima lepu opciju "Remove Customization" koja resava taj problem.
Elem, pogledajte satelit-sajtove koji egzistiraju na MySpace, npr. oni koji prave layoute kao sto je http://www.pimp-my-profile.com/. I tu mogu da se nadju katastrofa ruzni profili koje ce neko na MySpace-u da koristi. Hm... Pa mozda i ja nesto izdizajniram iako sam operisan od dizajna. :-) Al' stranica mora obavezno da ima one GIF dugmice tipa "New", "E-mail", ono postansko sanduce u 3D sto se otvara, neki pattern u pozadini koji se ponavlja i sl.
Bez obzira na dizajn, ljudi su uspeli da stvore mesto za koje su rekli "Ako te nema u Holivudu, onda ne postojis kao glumac, ako te nema na MySpace, onda ne postojis na Internetu". Sajt je omogucio anonimcima da postanu poznati (kao sto je JenniCam nekad bio). Ono sto izbegavaju da spomenu je da su osnivaci MySpace-a pre toga radili sa nekim spyware programima tako da su imali kompletnu analizu korisnika, njihove sablone ponasanja, interesovanja i to na uzorku od par miliona korisnika.
Nevezano za MySpace, zar vam se ne smuci kad dobijete neki e-mail koji je napisan IncrediMail-om gde stignu dva reda teksta i jedno 500KB anim gifa kao background? Ili oni baneri tipa "SmileyCentral" i ostalo koji se mogu svuda videti po Internetu? Blues, mozda stavis jedan baner na svoj sajt da zaradis jos koji dinar, ljudi to mnogo koriste.
__________________
MojNoviAuto.com - Tvoj prvi sajt za kupovinu novog automobila
ppavlovic je offline   Odgovorite uz citat