Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 06. 2009.   #115
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Zašto kritiku nazivate hejt? Kao "hajde da spustimo loptu", a ovakvim nazivima diskreditujete učesnike u diskusiji. Kad god nekome ne odgovara drugo mišljenje - to je "hejt"?

Hajde da definišemo "hejt" prostim rečima da osnovac može da razume: hejt je kada neko sere bez razloga. Ako misliš da se mi ovde proseravamo bez ikakvog razloga i da su sve ove naše kritike neopravdane pa mogu da se nazovu "hejt", da se mi lepo razilazimo i da ne gubimo vreme više sa ovim.

BTW, stalno nešto prozivate kao "učestvujte u radu RNIDS", a u isto vreme kukakte kako ste vi protiv (skoro svega) što je loše tamo ali ne možete ništa da uradite. Da vam se pridružimo onda i mi pa da "pevamo" zajedno istu pesmu?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat