Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 03. 2006.   #1
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default Treba mi savet oko cene za sajt

Navatao sam jednog stranog fotografa kome treba da se odradi sajt, koji bi trebalo da sadrzi par galerija koje bi imale i nesto flasha (ja pokusavam da ga odgovorim, ali svidja se coveku da bude animirano), CMS za odrzavanje svega toga i shopping cart za paypal, da ljudi mogu da kupuju slike.. znaci kao neki licni stockart sajt..

E sad veliko pitanje je koliko da mu trazim za to?
Hteo bih da mu ponudim realnu cenu koju bi mu trazio neki amer za taj isti posao, posto mislim da je covek spreman to da plati.. Jedino sto ja uvek radim kao exploatisana 3rd world country jeftina radna snaga, i nemam pojma koliko se naplacuje ovakav projekat u svetu, realno...jel moze neki hint, pls. ?
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat