Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 08. 2009.   #33
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao deda Pogledajte poruku
Naravno da se ne ljutim. Kako bi se ljutio kad si izneo istinu a ja od nje ne bezim?.
Hvala ti na tome, znam da sam ponekad težak tip i da ljudi generalno ne vole da im se kaže otvoreno šta misliš, ali to je nešto jače od mene (što reče u jednom domaćem filmu "ja ću da mu ga kažem, moram da mu ga kažem pa makar puk'o"), i najbitnije je da shvate da tu nema ništa lično.

Citat:
Originalno napisao igors Pogledajte poruku
Heh, vidi se da ne koristis twitter Pa realtime search je trenutno najveci buzz na webu a twitter je predvodnik. Pored gomile djubreta i shuma koji postoji na twitteru mogu se naci i konkretne stvari mnogo brze i lakse nego preko google-a.
"Evo rešenja". "pored gomile đubreta i šuma" je ključna rečenica. Znaš, ja recimo sednem da gledam neki film... ispostavi se da je jako dobar, a onda krenu da ga seckaju reklamama (đubre i šum) i lagano izgubim interesovanje i gledam nešto drugo jer mi ovo pokvari utisak. Ili kupiš burek, pa se ispostavi da je sir kiseo, pa jedva malo gricneš poneku koru jer si baš gladan. Hoću li da ga kupim ponovo? Hoću, ali ne uskoro i ne u toj pekari.

Citat:
Originalno napisao igors Pogledajte poruku
Ova cela prica o tome kako je twitter sranje
Tu bih ja zastao na trenutak Reći da je twitter sranje je vrhunski bezobrazluk, i ja to nisam nikada rekao. Verovatno si pogrešno shvatio.

Cela ova priča je krenula u pogrešnom pravcu, mi ne pričamo o tome da li je twitter žešće sranje, već o racionalizaciji vremena. Koliko u stvari đubreta ti treba da progutaš da bi izvukao par korisnih informacija. Tu je jedino pitaje - vrlo lično: gde je tvoj prag tolerancije?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 19. 08. 2009. u 12:04.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat