Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 11. 2011.   #27
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Čitam danas sve što pišete, od twittera, facebook-a, blogova, komentara ... primetio sam jednu interesantnu stvar. Jako puno ljudi, na čelu sa mnom, je prvo pomislilo da je ovo neka jako loša šala ... onako glupa kakvu samo pravi punokrvni geek može da smisli. Neverica, da li kao neki odbrambeni mehanizam ili nešto drugo - uglavnom primetio sam masu komentara u fazonu "jel ovo istina ili neka fora", "ej, nemojte a ložite", "glupa vam je fora" ...

Ne znam šta da mislim, verovatno svi oni koji su ga poznavali "uživo" ne mogu da se pomire sa tim da je njega nešto zaustavilo. Jurcao je na sve strane, ja sam ga par puta i pitao "jeli bre, jel ti radiš nešto u životu ili ideš samo po tim konferencijama, tvitapovima, okupljanjima ... ". Imao je snage i volje da bude svuda, u tome je neprevaziđen.

A sećam se i ja onih čuvenih "cipela sa prstima", evo i sada mi je to izmamilo osmeh, zezao sam ga za to gde god sam stigao. To smo ranije viđali samo na netu i share-ovali međusobno fotku kao "ej, provali ovo", ali to tako liči na nixu da obuče baš nešto tako ... čini mi se da je uživao u tome da bude ne samo u centru događanja nego i u centru pažnje, na ovaj ili onaj način.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" bluesman za poruku: