Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 02. 2012.   #23
desireco
član
Certified
 
Datum učlanjenja: 11.10.2006
Lokacija: Cikago
Poruke: 70
Hvala: 60
184 "Hvala" u 8 poruka
desireco is on a distinguished roaddesireco is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za desireco Pošaljite poruku preko MSN za desireco
Default

Ma razumeo sam. Sto se tice tih promena, ziva istina, nista nece kao sto je nekad bilo da bude, ne samo sto se ucenja tice nego i zaposljavanja. Ipak jos ima dosta do toga. Jos uvek je, ukoliko neko moze, dobro da se faks zavrsi. Malo mi je zao jer sam mnoge stvari, Lisp konkretno mogao na faksu da naucim a nesto sam izvoljevao pa sam ga tek mnogo kasnije naucio i razumeo.
Sto se studentskog zivota tice, i to je veoma lep momenat, takodje je momenat gde sa mnogim ljudima ostanes u kontaktu i kasnije ih sreces u profesionalnom zivotu i pomazete se.

Moram da se ispravim za ono 'ako neko moze', trenutno je faks minimum za bilo kakav iole pristojan posao. U principu moras da imas mnogo vise od faksa.

To da su FON-ovci najbolji **baci, to nema sumnje i ne treba da se diskutuje . Ja mislim da je AIESEC izmisljen zbog toga da se stekne internacionalno iskustvo. (auuuu)

Eto.

Sto se inovacija tice, one bi trebale da krenu od informatike jer smo mi tu najzainteresovaniji da brze i bolje ucimo. Videcemo kako ce to da ispadne. Singulariti se blizi u svakom slucaju

Sta vidis kao neke elemente buduceg obrazovanja trenutno? Khan Academy, ipad?

Citat:
Originalno napisao Dzordz Pogledajte poruku
@Desireco
Nisi me uopste razumeo. Ja stvarno se ne bavim programiranjem niti se krecem u krugu programera svakodnevno tako da ne znam. A iskreno veliki sam skeptik po pitanju obrazovanja kako je ono formirano u 20-om veku i opstaje u 21.

Sistematicne promene u obrazovanje su polako pocele da nagrizaju temelje fakultetskih ustanova i mislim da je ta cinjenica ono sto ce dovesti do nove svetske revolucije. Mislim da cemo da predjemo iz informacionog doba u sveobuhvatno obrazovno doba.

Poslednja izmena od desireco : 29. 02. 2012. u 04:22.
desireco je offline   Odgovorite uz citat