Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 04. 2007.   #21
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Citat:
dinke:
Sto se Maca tice, osim sto izgleda extra fancy (da se razumemo, ja prvi balavim na njega), osim za dizajnere i ljude koji se bave video montazom, ne vidim neki konkretan razlog zasto bi neko odabrao mac.
Kad provedeš na kompu 10h+ dnevno, nije ti svejedno na čemu radiš. Mac je u 90im bio igračka koju koriste samo dizajneri i koju kupiš staroj majci (u paketu sa zubima od crnca), danas je to apsolutno sininim za hakersku mašinu.

Sticajem okolnosti, prvi laptop na kome sam radio duži vremenski period je bio Apple PowerBook. Posle rada na Appleovom notebooku, ama baš nikako ne mogu da se odušeljavam raznim ThinkPadovima, Toshibama i HP-ovima. Kao što je već rečeno o MBP-u, jedino kvalitetom ekrana i samim dizajnom može koliko toliko da mu parira Sony Vaio.


Citat:
Bizinger:
Inace, ljudi iz Applea mi nudili da uzmem na dve nedelje MBP da ga testiram, koristim, radim sta hocu i da napisem objektivan prikaz - ja nisam hteo. Nisam ja tip za testiranje hardvera, hardver generalno ni ne volim, da radi posao.
Fora kod testiranja Maca jeste upravo da ne radis tipicno hardversko izivljavanje ko sta moze i u kom periodu kao kod ostalih proizvodjaca, nego prosto svoj posao koji svakodnevno radis preneses na Mac. To ti je sav test
mungos je offline   Odgovorite uz citat