Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 06. 2008.   #5
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Ali to su realni odgovori, očekivani ili ne.

Meta tagovi su nebitna kategorija.

Sajt ti je na nemačkom, a Yahoo se, koliko ja vidim, baš nešto i nije pretrgao u lokalizaciji svojih servisa pa u tome može biti problem. Google ti svaki rezultat daje prilagođen tvojoj lokaciji i tvojoj istoriji pretraga, tako da je normalno da ti daje bolje rezultate.

Yahoo site explorer prikazuje da je indeksirao samo dva URL-a sa tvog domena, dok Google npr. prikazuje 25 indeksiranih strana. Drugim rečima Yahoo nije puno odmakao sa indeksiranjem tvoga sajta i mali broj stranica utiče na to da te ne izbacuje u rezultatima. Vraćamo se na ameriku, da je sajt na engleskom, verovatno bi i Yahoo to brže odradio, to je neki moj subjektivan osećaj.

Za ovaj drugi, DHG, Yahoo ima 24 indeksirane strane, a Google pak manje od toga, 14, i s obzirom da je Yahoo indeksirao sve strane sa sajta, prikazuje te i u pretrazi.

Gledano tako, Live te uopšte nije još ni indeksirao, ako mene pitaš. Ne znam koliko dugo treba Yahoo i Live da pokupe novi sajt, nikada na to nisam obraćao pažnju, pa ne mogu reći da li je to normalno ili nije. U svakom slučaju, ja se ne bih uzbuđivao, ako si sa tvoje strane uradio sve kako treba.

Možeš da pokušaš sa sitemaps i da pinguješ Yahoo i Live botove da im pokažeš gde je tvoj sitemap. Ili uključi sitemaps u robots.txt
mileusna je offline   Odgovorite uz citat