Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 01. 2011.   #6
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

iz licnog iskustva kad mi je Brothersoft (imaju PR 7 ili 8) iskopirao sadrzaj sajta mogu 100% pouzdano da tvrdim da to ko je izvor informacije nema mnogo veze. Ako je jaci sajt (za taj keyword), ispred tebe je u rezultatima, iako sam ja taj sadrzaj dodao 2006-te, a oni ga maznuli pre 2 nedelje i imaju (nofollow) link na mene...

ali to opet ima nekog smisla, ako pretpostavimo da ces ti na tom sajtu naci vise podataka na temu koju trazis nego na originalnom sajtu. Vrlo su male sanse da se napravi sajt koji ce da u SERP prestigne originalne tekstove, a da nije vrlo fokusiran i optimizovan za tu jednu nishu (nikad nece biti jedan tekst ukraden o npr golfu, a drugi o zidarstvu, a na izvornim sajtovima je vrlo cesto slucaj da se pominju razne stvari)
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.

Poslednja izmena od ivanhoe : 09. 01. 2011. u 04:14.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat