Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 09. 2006.   #1
Eniac
troll mode
Wrote a book
 
Avatar Eniac
 
Datum učlanjenja: 06.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.034
Hvala: 56
69 "Hvala" u 46 poruka
Eniac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Eniac Pošaljite poruku preko MSN za Eniac Pošaljite poruku preko Skype™ za Eniac
Default Predlog za portal

Verovatno ste svi vi koji zivite u Beogradu, a nemate sopstveni stan muku muchili da nadjete isti... Te neke tetkice, pa agencija koja lupa klempe itd... U isto vreme sasvim slucajno zivite u Vranju pa Vam do Beograda treba poprilicno vremena, sto u slucaju da ne nadjete stan moze poprilicno da kosta...

E sad lagacu vas ako kazem da sam proverio da li postoji nesto ovakvog tipa ranije, ali mislim da bi bilo jako dobro da se razvije neki portal za trazenje stanova u Beogradu... Kasnije mogu i drugi gradovi... Smatram da se za moze omoguciti ponuda koja ce biti znatno povoljnija od agencijskih koje obicno traze pola od mesecne kirije sto ide od 100 eur pa na dalje...
Pocetna ulaganja, sem marketinga, ne bi bila velika, to moze ekipa koja bude ovo realizovala da podeli...

Interesuje me sta mislite o ovome, da li ima prostora za tako nesto, i da li mislite da od ovoga moze da se ozbiljnije zaradi?
Eniac je offline   Odgovorite uz citat