Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 08. 2010.   #6
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Ja već duže tražim neku kancelariju u Kragujevcu, doduše ne preterano intezivno ali tražim. 99% onog što se nudi su lokali sa izlogom u "tržno poslovnim centrima" a ja bih baš neku kancelariju koja ima 4 zida i vrata iza kojih možeš da se zatvoriš. Mogu i lokali da se "zatvore" nekim roletnama ili plakatima, ali nekako mi nije to to što tražim. Na kraju ću verovatno završiti sa nekim iznajmljenim stanom što mi je em skuplje em mi ne treba.

Inače u Kragujevcu postoji Biznis inovacioni centar gde pored kancelarija postoje i sale za sastanke i prezentacije i sl. Jednom je Miloje držao neko predavanje tamo, pa sam i ja imao prilike da vidim kako izgleda, fino je.

Jedino što je to zamišljeno kao neki biznis inkubator gde firme ostaju max. tri godine i da bi se tu ušlo treba proći neku proceduru, napisati biznis plan, i sl. (osnivači su pored ostalih i Grad Kragujevac i Regionalna privredna komora) pa me to nešto i ne mami toliko.

Poslednja izmena od mileusna : 27. 08. 2010. u 15:12.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat