Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 12. 2010.   #275
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Danas svi hvale novinare koji su objavili watergate podatke, pa je onda bio irangate, a ovo je, kao sto su ga i prozvali, cablegate. Ja ne vidim razliku, sem u obimu podataka. U Watergate su imali duboko grlo dousnika koji im je poslao info, ovde imaju ovog vojaka, i ako tada nisu osudili novinare upletene u objavljivanje price ne vidim po kom osnovu bi mogli to da urade sada. Mislim da ni vlada ne sme da krene djonom na njih, jer znaju da bi tek to bio skandal. Majkl Mur je pokrenuo kampanju podrske, osnovan je fond za pomoc Manningu, mislim da je pokrenuta kriticna masa medija i interesovanja javnosti, i da se akterima zapravo na kraju nece desiti nista. Manning ce biti osudjen, ali verovatno uz olaksavajuce okolnosti i to ce biti to. A Wikileaks ce da radi to sto radi i dalje. Ja sam oko toga optimista...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.

Poslednja izmena od ivanhoe : 01. 12. 2010. u 16:55.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat