Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 04. 2009.   #40
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Aj i ja da se priključim pitanjima, doduše za dedicated. Imam jedan server koji bih "downgrejdovao" jer ga plaćam $220 a trenutno nema na njemu nekih zahtevnih stvari pa mu je CPU uglavnom 0.00

Voleo bih neki jeftin a pouzdan dedicated (Hetzner?), mada ste toliko izreklamirali taj (mt) da razmišljam da probam i (dv) ali mi 50$ izgleda malo mnogo za ono što se nudi, za par desetina dolara više već može da se nađe neko celeronče dedicated.

Generalno VPS je sasvim sigurno dovoljan za sajtove koji bi se tu vrteli, ali volim da imam full root access zbog testiranja raznih stvari, instaliranja softvera i sl. jer pored hostovanja nekih sajtića, to mi je ujedno i development/testing server. Zato bih pre neki dedicated. (nemam iskustva sa VPS pa ne znam kakava su sve ograničenja).

Neka iskustva sa (dv)?

Poslednja izmena od mileusna : 24. 04. 2009. u 18:54.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat