Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 11. 2009.   #108
conica
Pilece krilce(reš)
Master
 
Avatar conica
 
Datum učlanjenja: 12.01.2006
Lokacija: Little boy's playground
Poruke: 604
Hvala: 47
61 "Hvala" u 27 poruka
conica će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za conica Pošaljite poruku preko MSN za conica Pošaljite poruku preko Skype™ za conica
Default

Evo nekoliko zapazanja i ideja i od mene:

1. prvo, potrebno je striktno definisati sta cini ocenu za svaki kriterijum: sta znaci ocena 2 ili 3 za recimo kriterijum navigacije. Po meni potrebno je napraviti za svaki kriterijum uputstvo.
2. drugo, NE MOZE svaki clan zirija da ocenjuje svaki kriterijum za svaki sajt u svakoj kategoriji..to je u najmanju ruku SULUDO i totalno neobjektivno. Primer: kojim principom recimo Zoran Modli ocenjuje kriterijum strukture sajta u kategoriji sajtova e-commerce?
3. trece - vreme. Ili ce da se odabere ziri koji ce imati vremena da zaista oceni sajtove ili ga batalite. Ovako je jedini rezultat manifestacije eventualno popularizacija samog sebe i organizatora..i nista vise. Niti nagrade imaju tezinu niti nagradjeni kredibilitet.

I jos jednom da napomenem: nadjite voditelja koji ce da pokaze trunku postovanja prema nagradjenima bez obzira da li su oni mladji od njega i/ili imaju ili nemaju svilenu masnu i tasnu u ruci! Ovaj voditelj se ne razlikuje ni odjednog pinkolikog, cineci i sam even takvim
__________________
HomeOfWeb | BLOG: (hrk)pljuc.com
conica je offline   Odgovorite uz citat