Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 11. 2007.   #25
robi-bobi
expert
Grand Master
 
Avatar robi-bobi
 
Datum učlanjenja: 05.10.2005
Lokacija: Sofia, Bulgaria
Poruke: 805
Hvala: 222
958 "Hvala" u 68 poruka
robi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu aururobi-bobi ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za robi-bobi
Default

Citat:
Originalno napisao degojs Pogledajte poruku
Osim toga, "goli" ASP.NET koristi tzv. "page controller" a ja bih voleo da vidim gde su to pokupili? Koliko znam, npr. Java je dobila sličnu stvar kroz JSF i to upravo kopirajući MS. Da li je lako to uraditi ili ne.. ne znam, ako jeste kao što ti kažeš, pa što PHP ne uradi isto?
disclaimer: nisam zaljubljenik ni u jednu tehnologiju - koristim PHP, njega znam i to je to


.NET nije jezik, ti to znas, ali kroz pricu ne pojashnjavash

ja bih isto mogao reci: cakephp (recimo) ima page controller, ima ovo, ima ono (a sigurno ima i nesto sto MS ne nudi, kao sto verovatno ima i neceg sto on nema, a MS nudi)

ja sam od razgovora sa kolegama .NETadzijama shvatio da je NET strava okruzenje i skidam kapu MS zbog toga. Ali, to ne znaci da slicnih stvari nema i drugde. Jednostavno page controlleri nisu deo samog jezika
robi-bobi je offline   Odgovorite uz citat