Tema: Boropen
Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 08. 2010.   #42
Miloš Petrović
novi član
 
Avatar Miloš Petrović
 
Datum učlanjenja: 08.04.2010
Poruke: 3
Hvala: 0
3 "Hvala" u 2 poruka
Miloš Petrović is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Miloš Petrović
Default BorOpen

Malo kasnim, nisam često na forumu.

Prema onome što ja znam, a pričao sam sa gotovo svima u Boru, BorOpen nema nikakve veze sa IT događajem. Kako mi je Borski rekao, i kako sam ga ja razumeo, priča oko BorOpena ima za cilj da promoviše Bor, ali kroz jednu multi organizaciju događaja kultura-turizam-sport. Nigde tu nije pominjan IT.

Mislim da priča oko BorOpena ovde ni ne treba da se priča, odnosno da je promašen topik.

Ono što se meni ne dopada je naziv BorOpen : nastao je u danima kada je BlogOpen održan u Boru, i po mom mišljenju nije niti malo kreativan. Drugo, ako se pravi manifestacija koja će promovisati Bor široj narodnoj masi, nikada ne bih stavio engleski naziv, nego bih pre išao na varijantu : "Bor otvorenog srca" ili slično.

Da ne mešamo babe i žabe, i da ne bude da sam promašio topik....

Postoje zagovaranja da se u Boru organizuje neko IT dešavanje, ali je to, koliko ja znam, totalno odvojena priča od BorOpena i BlogOpena. Nećemo da plagijamo, nismo mogli da otkupimo licencu, a ipak bi nešto želeli da napravimo.

Problem je vruć krompir, koji se prebacuje iz ruke u ruku, i niko nema m**a da se sa time uhvati u koštac. Nije naivno, to svakako, ali u Boru ima ljudi koji to mogu da organizuju, i ja na tom dešavanju, ako se bude organizovalo, ne bih želeo da budem gost nego domaćin, ali SAMO uz podršku ostalih IT ljudi iz Bora.

Nismo anonimusi i to nam u startu garantuje minimum 50 posetilaca iz Beograda, Novog Sada itd, još ako se priča dobro naštima i promoviše, to će biti jedna jako lepa manifestacija.

Punks not dead!
Miloš Petrović je offline  
2 članova zahvaljuje Miloš Petrović za poruku: