Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 11. 2006.   #1
Baic
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 08.02.2006
Poruke: 114
Hvala: 2
6 "Hvala" u 6 poruka
Baic is on a distinguished road
Default 15. rok resenja problema HITNO

Recimo da je predpostavka, da su nastali neki problemi koji precutkuju hosting provideri, preseljenje domena na druge servere je trenutno nemoguce jer je akcija koja je u toku jako zavisna od domena i prezentacie i ona mora biti online.

U zadnjih 20 dana na hiljade zainteresovanih klienata je poslalo mail od cega je svega 7 zavrsilo u sanducetu, ostalima se mail vratio sa obavestenjem da nas mail nepostoji.

Danas sam citavog dana radio da dodjem do nekih informacija i sredim sta se srediti moze, ali i dalje neuspevamo dobiti sve mailove.

Postoji li mogucnost da se na nekom trecem hostu postavi i konfigurise taj domen tako da ako posta neprodje na trenutnom serveru zavrsi na tom privremenom serveru.

Meni nije problem da na kakav takav nacin dodjem do podatka ko nas je neuspesno kontaktirao, pa da ga kontaktiramo alternativnim putem, koji ce sigurno da prodje, ali bi neko resenje sa dodatnim serverom dosta olaksalo posao ako je naravno to moguce.

Nezamerite sto sam mnogo konfuzan ali nisam spavao 48h daveci se sa ovim problemom.

Molim Vas da neki predlog iznesete po hitnom postupku.
__________________
bre cbc fb

Poslednja izmena od Baic : 15. 11. 2006. u 00:05.
Baic je offline   Odgovorite uz citat