Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 10. 2008.   #8
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao mileusna Pogledajte poruku
Za koju karticu si aplicirao? Visa Business? Ja imam Business Electron ali nju valjda nije problem dobiti, mada kad sam nju uzimao službenica se trudila da mi već tad preporuči i Visa Business. Bila bi fora da sam aplicirao na njenu preporuku pa me onda odbiju.

Koliko si čekao nakon zahteva? Ja planiram ovih dana da apliciram za istu, treba mi nešto da plaćam servere u USA...
Ma kakav crni Visa Business ... trazio sam im bilo koji cc (pa makar i ja stavio depozit iako imam vec i vise nego dovoljno kesa na racunu). Doduse odgovaralo mi je da kartica ima i putno osiguranje, ali to valjda imaju i visa i mc. Kartica je inace za mene licno nevezano za firmu (agenciju). Cak sam im napomenuo da mi nije potreban nikakav dozvoljeni minus, da stave u zahtevu neki minimalan iznos za kredit jer me to uopste ne interesuje (ja sam valjda navikao da trosim samo ono sto imam).

Ah a inace odbili su me jako brzo, svega nekoliko dana je proslo mislim. Sad mi je barem lakse, ne moram da se smaram sa poreskim uverenjem i jos gomilom drugih sranja koje su uz to trazili (pazi kad su mi trazili poslednji placen tel racun na uvid)
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat