Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 12. 2010.   #301
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

Citat:
Originalno napisao degojs Pogledajte poruku
@3banchi:
Svaka priča ima 2 strane. Pazi, čerupao je i NS korpus. Pitaj ljude u Vukovaru šta oni misle kako su prošli i jesi li ti prošao bolje ili gore na kraju i slično, itd.
Ok...ici cu za vikend u Vukovar da pitam ljude kako su prosli sa NS korpusom.
Usput cu obici rusevine koje su nekada pripadale meni i mojoj porodici i jos nisu obnovljene.
Otici cu i na groblje, i pravoslavno i katolicko, da zapalim svece nekolicini mojih prijatelja a zapalicu jednu svecu i u tvoje ime i preneti im tvoju veliku zal za sudbinu koja ih je snasla i tvoju poruku da su sami krivi sto su se cerupali i da bolju sudbinu nisu ni zasluzili.
A kad pitas kako sam ja prosao - bolje ili gore? Pa prosao sam bolje...ja pisem.

Ali kakve veze sve to ima sa temom Wikileaksa i Assangea?
Zasto ti uvek imas neodljivu potrebu da temu spustas na neki licni nivo?
Zasto na svaki pomen Amerike koji ti nije po volji ti ubacis balkanski background?
Uzecu si za pravo da odgovorim umesto tebe.
To se zove sindrom palanackog mentaliteta...ti se savrseno uklapas u lik kojeg tumaci Bata Stojkovic u filmu Ko to tamo peva.
Mi, ruzni, prljavi i zli balkanci ne znamo kakvo je njasre ovde pa nam ti ostvareni amerikanac moras otvarati oci???

__________________
...
Ej, živote, teško ovo jebote,
mani me se živote, ti ga nabijem!
3banchi je offline   Odgovorite uz citat