Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 08. 2010.   #75
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 23.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao degojs Pogledajte poruku
@oksite: mrzi me da rapravljam sa tobom dalje bilo sta. Samo skaces sa jedne stvari na drugu kako se pokaze da bas i nije tako, itd. Posto je internet ogroman siguran sam da ces ti uvek naci neki novi link, itd. Aj u zdravlje
Posle mog prvog posta indirektno si me prozivao u dva tvoja posta i bas nisi birao reci. Nema veze, ja sam svoje rekao, neki te djavo uhvatio na ovoj temi i odlucno branis svoje evidentno slabe stavove.


Citat:
Originalno napisao degojs Pogledajte poruku
P.S.
I gledaj drugi put da ne upotrebljavas recnik u kom neko nekog drzi za kosu i lupa glavom u zid dok ne prokrvari, ne svidja mi se, da ne kazem da mislim da si malo mlad da mi tako govoris, a niti se bas znamo. Nema potrebe, a i tesko da bi to islo tako lako pises. Ne samo sto nemam jos mnogo kose
To je bilo vise na moj racun, i pored vremena i para ulozenih u SixSigma obrazovanje, i dalje mislim da je 6S u jednoj meri malo "ekstremna" tehnika, i zato svako treba da ima izbalansiran odnos i da posmatra stvari viseslojno i kriticki. I u politici, i u obrazovanju, i u poslu, i u kupovini organske hrane...
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat