Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 11. 2005.   #11
shoba
profesionalac
Qualified
 
Avatar shoba
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 165
Hvala: 0
3 "Hvala" u 3 poruka
shoba is on a distinguished road
Arrow

Citat:
Originalno napisao ddz
Sanbox korisnici mogu da pišu poruke, ali te poruke niko ne vidi osim njih samih, sve dok ih moderator ne odobri.
Ako sam dobro razumeo on napise poruku ali ce ona biti objavljena tek kad je moderator pregleda. Kad su privatne poruke u pitanju onda je odlucno - on pise i misli da ga onaj tamo ignorise i ne odgovara mu pa smarac posle nekoliko pokusaja ode. Ovde (na primeru foruma) on napise poruku za koju zna da li je 'stigla ili nije' jer je u pitanju javna poruka. Hocu da kazem da se bojim da u ovom slucaju mozda nece tako lako otici a da ne primeni jos po neku smaracku tehniku.

Ja sam imao posla sa ovakvima, pokusao sam i lepim - da porazgovaramo preko mejla zasto to radi ... na kraju nikad mi nije odgovorio na mejl nego je u svom webmailu falsifikovao (sam napisao) mejl koji sam navodno ja poslao, uradio screenshot, objavio na netu i krenuo u novu akciju opstrukcije sajta, sada uz 'materijalni dokaz' zasto sve to radi. Sacuvaj Boze!!!

Nadam se da cemo naci najefikasniji i najbrzi nacin za neutralisanje zlonamernih!
__________________
Natalna karta
shoba je offline   Odgovorite uz citat