Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 11. 2005.   #20
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao ivanhoe
ja sam mislio naprosto, umesto da lika banujes skroz, napravis da mu poruke budu nevidljive ostalima na forumu (ili samo na delu foruma gde smara). On nema pojma da se bilo sta dogodilo jer on sve poruke vidi, pa su manje sanse da dobije ideju da pravi svoje klonove po forumu...
Ovo je više "titranje" nego "banovanje"

Zvuči kao ok ideja, međutim mislim da je takvim korisnicima potrebno reći da su nepoželjni. Ljudi koji zaslužuju da budu banovani će teško tek tako da odustanu, čak mislim da svesno ili nesvesno ignorisanje od strane drugih članova može samo da ih "razbesni" pa još više rade ono što ne treba da rade.

Tu treba imati malo živaca i vremena i jasno im staviti do znanja da su nepoželjni. Ono što sam ja primetio da funkcioniše je konstatno brisanje svih poruka, onda se malo razbesne, malo email prepiske uz tvoje blago ignorisanje tipa "radi šta misliš da treba da radiš samo znaj da će ti sve biti obrisano"... jednostavno odustanu. Neki odustanu posle sat vremena, za neke je potrebno i nedelju dana, ali se trud na kraju isplati.

Dok god im nije 100% jasno da su nepoželjni neće shvatiti da ne smeju da rade to što rade. A onda samo lagano nestanu...
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat