Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 06. 2010.   #101
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

Citat:
Originalno napisao mileusna Pogledajte poruku
Ali njima je tradicija upravo da je duvaju na stadionu. No, ako nisu dozvoljene baklje, bejzol palice, flaše s rakijom i ostali "tradicionalni" navijački gedžeti iz drugih delova sveta, ne vidim i što bi se drugačije odnosili prema vuvuzelama koje iritiraju nekih 98,8% gledalaca svetskog prvenstva.

Al što nadrljaju ovi na stadionu, nego i mi pored malih ekrana ne možemo da živimo...
Mi smo se malo razmazili...stariji fudbalski znalci ce se svakako setiti slicne atmosfere i zvukova sa "severnih" stadiona, bile su to one uzasno bucne auto, kamionske pa cak i brodske trube i slicne skalamerije koje su bile prikopcane na neke kompresore ili sta vec. Posle su naravno zabranjene zbog rigoroznih pravila bezbednosti ali ne zbog buke nego zbog istog razloga zasta se ni upaljaci ne mogu unositi na stadione.
Koliko se secam nekih poslednjih utakmica iz J.Amerike, cini mi se da je tamo avaj arsenal navijackog oruzja prisutan i danas.
Sever vs jug...nikada se nisu razumeli

A sto se nasih pilica tice...trebali su u pripreme ukljuciti i nase trubace, poslati ih ranije u Afriku da nauce domacine Mars na Drinu, Djurdjevdan, Kalasnjikov...da unesu malo duse u to duvanje!
__________________
...
Ej, živote, teško ovo jebote,
mani me se živote, ti ga nabijem!
3banchi je offline   Odgovorite uz citat