Tema: BlogOpen 07
Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 04. 2007.   #26
artur_dent
I think I'm a sofa...
Professional
 
Avatar artur_dent
 
Datum učlanjenja: 16.11.2005
Poruke: 438
Hvala: 9
28 "Hvala" u 25 poruka
artur_dent is on a distinguished road
Default

Ko dolazi vozom, moz da izadje na prvoj stanici beovoza u Pancevu kod Buvljaka,
onda samo dodje do ulice Svetog Save - bivse Djure Djakovica i pici pesaka jedno 10-15 hoda do Zgrade nove poste sa desne strane i Maxi-ja sa leve. Onda ste stigli dalje nije problem neki.
Ko se uspava u vozu pa produzi dalje uglavnom sve ostale stanice su menje vise isto udaljene od centra desavanja. Na karti imate ulice kojom idete do centra i sve isto.
Ko dolazi Busem, bus prvo staje kod hotela tamis ( koji sam zaboravio da nacrtam ) inace nalazi se gde stari put iz bgd dolazi do ulice Petra Drapsina,
mozete da izadjete tu i da se prosetate nekih 5 min Ulicom Petra Drapsina do parka i Njegoseve ulice.
Ako izadjete na Glavnoj Autobuskoj stanici izadjete na JNA ulicu pa skrenete desno u Karadjorjdevu pa prva levo je Njegoseva.

Takodje postoji bolja varijanta od busa - a to su minibusi - koji idu cesce i krecu iz BGD odakle i bus krece znaci sa stance u 29 novembra. Staju isto kod hotela Tamis, i kod Maxi-ja blizu glavna Autobuske stanice.

Ko dolazi kolima kada dolazi iz bgd dolazite do jednog racvanja puta koji je ili ne obelezen ili totalno glupo obelezen, bez brige to je racvanje na stari i novi put, sta god izabrali dolazite na Cilj. Inace novi put je levo racvanje ispod nadvoznjaka a stari preko nadvoznjaka.

Recimo da je dobro mesto za parkiranje Parking iza Poste na koji se ulazi iz Karadjordjeve ulice. Ili sama Karadjordjeva ulica.
Sto se tice jednosmernih ulica, obratite paznju da je Zmaj jovina ulica delom jednosmerna a delom nije dozvoljen saobracaj.

E sada ko se izgubi...
artur_dent je offline   Odgovorite uz citat