Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 10. 2005.   #7
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

izvinjenje na nekromansiji, ali tek sam sad procitao ovaj thread, a ovo oko smartija mi je zanimljivo, pogotovo sto cenim Ilijino iskustvo (shliht, shliht )

Elem, zanima me oko tog homemade template endzina sto si pravio, jel on isto kompajlira templejte?

Posto, bar kako sam ja to shvatio, osnovna prednost Smartija u odnosu na konkurenciju su sto se templati ne parsiraju iz php-a, nego se pretvore u php kod, pa sam php parser radi sav prljav posao, sto je ultra brze. A pored toga ima i prilicno ok reseno kesiranje outputa, i par zgodnih forica ugradjenih koje ustede neko vreme... meni se doduse najvise dopao jer je dovoljno slican TemplateToolkitu na perlu na koji sam se vec navikao (i koji je odlican btw)

sad cu da pogledam taj Cake o kome pricate, jel ga i dalje koristitie?

btw, mesanje HTML i PHP-a je jos podnosljivo u malim fajlovima sa dobrim editorom, ali ako se nadje i javascript funkcija u kodu onda nastane totalni haos..
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat