Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 10. 2008.   #24
dkurel
Moderator
Qualified
 
Avatar dkurel
 
Datum učlanjenja: 03.07.2005
Poruke: 147
Hvala: 23
2 "Hvala" u 2 poruka
dkurel is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za dkurel
Default

Citat:
Originalno napisao cvele Pogledajte poruku
Pazi ne pada mi napamet da jurim i trazim dokumente da bi tebi nesto dokazivao.
Nema ni potrebe. Mislim da standard u brzinama o kojem govoris ne postoji. Mozda se varam. Ne dokazujes nista meni (ili barem ne samo meni) - pre bih rekao da prilazes diskusiji na forumu, ali kad neces...

Citat:
Originalno napisao cvele Pogledajte poruku
Regularan korisnik za surf po netu, trosi 4:1 u korist download-a. Ovaj odnos moze da se menja do 8:1, a da nedodje do drasticnog pada performansi u surfu. (testiraj svoje ponasanje po netu na par dana pa ces doci to iste tvrdnje).
Posle ovog povecanja odnos ce biti 16:1 ako se ne varam, sto ce potsecati na vreme satelitskog interneta za download.
Moja pretpostavka je da oni ne zele da odrze normalan odnos upload/download da im neko kroz njihov adsl ne bi proterao voip. Mislim da bi u tom slucaju pojeli sami svoju adsl opremu.
Sa ovim se, uglavnom, slazem, medjutim, to je i dalje korisnicki nivo. Moj pokusaj je bio da definisem sta se desava i sta je moguce sa strane provajdera.

Da sad i ja malo izigravam kripticnog elitistu:

Gresis... (ovde ide dramska pauza sa velom misterije, tek da se publika upita sta sledi dalje)
Ima i za VoIP nacina - i da se propusti kroz ADSL, i da ga oni odseku ako to zele
__________________
Train yourself to let go of everything you are afraid to loose.

BLOG? http://www.dejankurel.info/blog

Poslednja izmena od dkurel : 08. 10. 2008. u 11:41.
dkurel je offline   Odgovorite uz citat