Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 06. 2005.   #32
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Hvala majstore i welcome.

Koristim ovu priliku i nešto drugo da kažem. Vidim da se mnogo dvoumite da li da pišete, šta da pišete i koliko da pišete. Posećenost DPT je veća nego što smo očekivali, naročito u ovako ranoj fazi, međutim mislim da se ne piše dovoljno. Drugim rečima: broj postova nije proporcionalan posećenosti.

Da ne bude zabune, ne žalim da se piše o bilo čemu čisto da bi se pisali ili da bi objavili "danas je bilo xxx postova" jer mislim da je broj postova obrnuto proporcionalan kvalitetu, ali opet ne mogu da ne razmišljam o tome. Iako ovaj forum ima u sebi 2 predznaka "dev" i "pro", nemojte da se ustručavate da pišete zbog razmišljanja "da li je ovo dovoljno "dev" " ili "da li je ovo dovoljno pro".

Što bi neki rekli: "znam te - znaš me", ja kažem "većina članova DPT se poznaju, pa makar samo online", opustite se i ne dvoumite se previše. Svaki komentar može biti dragocen, dovoljan je ponekad JEDAN link pa da vam se otvore oči.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat