Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 06. 2005.   #14
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Napisao sam šta sam imao da kažem po ovom pitanju. Konkretno, vidio sam da je forum nov, da je postojalo/postoji do sada devet foruma koji se (između ostalog) bave ovom tematikom i na jedan jednostavan način sam iznio svoj stav kako u startu dobro konceptovati ovaj forum.

Bluesman, mislim da je ovaj primjer sa vijestima je potpuni nonsens i mrzi me da ponovo objašnjavam šta, kako i zašto. Moja je poenta bila da u startu određene teme ne treba forsirati i da već egzistiraju zajednice koje se kvalitetno bave tim pitanjima, nego da se posvetimo nekim pitanjima koja do sada nisu na adekvatan način predstavljena. Što se tiče organizacije foruma, iznio sam svoje rješenje za koje bez neke lažne skromnosti mislim da je bolje, ali šta je tu je -- ni postojeće nije loše.

Hvala što ste pročitali i prokomentarisali šta sam napisao. I da, ne znam da li se iko odavde sjeća zajedno.org zajednice koja je egzistirala tamo u negdje u 2001. godini (dok je dijaspora još dobrim dijelom imala prevlast nad online sadržajem), mislim da je u pitanju najbolji ovdašnji role-model web pro zajednice i jako bih želio da DevProTalk krene da funkcioniše po tom principu
mungos je offline   Odgovorite uz citat