Tema: CVS Server
Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 11. 2008.   #19
degojs
I'm a PC too.
Wrote a book
 
Avatar degojs
 
Datum učlanjenja: 05.06.2005
Lokacija: Kanada
Poruke: 1.354
Hvala: 82
130 "Hvala" u 89 poruka
degojs će postati "faca" uskorodegojs će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Видиш ти то. Шазнам, никад ми није требало да се осигуравам на промену хардвера, линукс је прилично неосетљив на то, а бекап ради своје.
Pa ni sistem koji ja koristim (Vista) ne mora da se osigurava na promenu hardvera. Ali mi je ipak lakše šetati virtuelni disk u vidu fajla ili dva, ako zatreba. Nekako mi je to skroz bezbolno i brzo: ugasiš virtuelnu mašinu, kopiraj virtuelni disk i vozi dalje na drugom kompu.. Ništa drugo nisam imao na umu, ne umišljaj

Citat:
под условом да се не бринеш много за приватност података
A?

https://secure.logmein.com/products/...i/security.asp

E sad, ako sumnjaš na ljude kojima si odobrio pristup na tu svoju mrežu, onda rekoh - klijent se stavi na sistem koji je pod VM. Ili im jednostavno ne daš pristup na mrežu, kad su već sumnjivci

Citat:
Ако имаш неког с друге стране да ти изрецитује ИП адресу рачунара на Хамачијевој мрежи, онда је све океј, али ако мораш сам да набадаш која је, онда је мало незгодно. Нисам приметио да Хамачи нуди фиксирање ИП адресе, а и делује ми нереално да такву услугу дају за џабе, па претпостављам да могућност не постоји.
Vidiš ti to. Šaznam, ja sa Hamachi klijentom celo vreme vidim IP adrese ostalih u toj mreži. Ovde klijent izgleda kao npr. ICQ i piše i IP adresa za druge kompjutere. Šaznam kako je kod tebe Možda nešto propuštam pošto sam tek probao isti?
__________________
Commercial-Free !!!

Poslednja izmena od degojs : 10. 11. 2008. u 03:47.
degojs je offline   Odgovorite uz citat