Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 08. 2013.   #8
kickloop
Mister
Master
 
Avatar kickloop
 
Datum učlanjenja: 25.11.2007
Poruke: 626
Hvala: 114
641 "Hvala" u 96 poruka
kickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za kickloop
Default

Citat:
Originalno napisao tasmaniski Pogledajte poruku
Imaj samo u vidu da si ti u obavezi da te pare prijavis i platis porez na njih.

Naravno ovo niko ne radi, ali cisto da imas u vidu
Ovo mi je interesantno. Kako da sastavim tu izjavu o prilivu. Postoji li neka opcija na koju se ne plaća porez. Ili da zaista ne prijavim taj priliv za porez? Do sada sam samo primao uplate preko deviznog računa za firmu ali sad, pošto se radi o većim iznosima svakog meseca nisam siguran šta je najbolja opcija. Ne želim da izbegnem porez ili slično ali mi odgovara što sam paušalac dok bi sa ovim prilivima 100% ušao u PDV pa ne znam kako da postupim.

Izvinjavam se ako su moja pitanja trivijalna ali stvarno veze nemam o ovome. Imao sam do skoro knjigovođu/prijatelja koja mi je rešavala sve a da je i ne pitam ali od skoro sam solo i nekako nikada nisam hteo da "učim" ništa osim onoga što mi zaista treba tako da o ovome zaista veze nemam. A i da budemo iskreni, u Srbiji je to toliko komplikovano da nemam reči.
__________________
When you assume, you make an ass out of u and me
kickloop je offline   Odgovorite uz citat