Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 12. 2009.   #9
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Da, bila je neka emisija na HRT pre neko veče kada su doveli neku austrijanku koja tvrdi da je vakcinacija način da se smanji i kontroliše globalna populacija. Kao oni koji ne riknu od vakcine će u svakom slučaju biti kontrolisani jer kroz vakciju svetske vlade ubrizgavaju neke nano-čipove koje služe za kontrolu emocija (što znači svega).

Mislim da bi trebalo prvo zaviriti malo u glavu tim ljudima koji šire takve budalaštine, a možda još više onima koji ih puštaju da lupetaju po televizijama.

Što se samog gripa tiče, meni je muka i da spomenem tu temu. Što se mene tiče ja bih pre zabranio motocikle na ulicama, čitam danas u novinama da je u Srbiji svaki 4 poginuli učesnik u saobraćaju - motociklista, a ne verujem da je udeo motora u saobraćaju veći od 1-2%. To samo znači da je voziti motor otprilike rizičnije nego da odeš na jednu "turu" u Avganistan ili Irak.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" bluesman za poruku: