Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 03. 2010.   #14
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

U Istru idem poslednjih par leta, meni je super, bas se odmorim. Ne kapiram one koji idu u Dubrovnik, Split, Sibenik.

Preporucujem Porec, i mi smo poslednja dva odmora isli u isti hotel, Valamar Rubin, valamar.com. "Zenba" sasvim ok, more sasvim ok, uvece za setnju predivno, a ako se ide avgustu ili septembru, kada je vreme promenljivo, tu je i zatvoreni bazen u susednom Valamar Dijamantu. Klopa super i mislim da ne treba da naglasavam da smo uvek ekspresno usluzivani u restoranu. Vole vise Srbe nego Nemce. Ali to je Istra, pa sta da kazem za primer da mi covek u Opatiji mase, bukvalno iskace pred auto, da imam tu pored slobodno mesto za parking. Opatija je isto super, samo je malo skupa i hoteli su stariji i sobe malo "mracnije". Mi smo u Opatiji bili u Ambasadoru, vidi se hotel na slici Tadica i Josipovica od juce, i tu je sve bilo super. Rovinj mi nije bas legao, nekako si previse izmesan sa domacima, barem je to moj utisak.

E, sad, ima fora sa valamar.com. Znaci, skoro do 40% jeftinije moze da se prodje ako se rezervise u januaru za jun ili jul. Mi smo prosle godine bili 9 noci u Rubinu za 707 eura (dete od 5 godina, polupansion). Dodaj 150 eura za auto, i nema sanse da mozes da dobijes takav "value for money" u Turskoj ili Grckoj, govorim o hotelima, okruzenju, izletima. Ko voli da sedne u auto i obidje i plavu i zelenu Istru, sigurno ce se super provesti.

Da dodam, rezervacija na CC, ali se placa tek na recepciji. Znaci, ne kreditiras turisticke agencije od sajma turizma do odlaska na more, nekih 4-5 meseci.
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat