Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 10. 2006.   #118
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Pazi borstale, svako ima svoje novinare, kada može da ima jedan drugoligaški fudbaler svog novinara koji od njega pravi "najtalentovanijeg fudbalera Srbije svih vremena" da bi se prodao, mogu i lokalni političari (o onim "važnijim" neću ni da ti pričam). Nemoj da te to uzbuđuje, ja sam baš iz tog razloga hteo da izvređam onu budalu iz Politike, čisto sumnjam da je uopšte i novinar, verovatno neki aktivista radikala iz Bora koji je povremeni "dopisnik" ili ima nekog ortaka da "pogura tekst".

Nije to ništa neobično i nemoj da se uzbuđuješ, takve budale se rađaju kao miševi, žive kao miševi, mrtvi miševi, koji i ne znaju da su mrtvi. Što reče Miki: "ja bih ga tukao kao vola, onako bez razloga...". (naravno, figurativno)

Očigledno su oni u frci, pa malo pripremaju teren, priča o hakovanju sajta je mislim alibi priča jer su skapirali da su ispali neviđeno glupi, pa sada govore da su oni "jadni" sve lepo napravili a onda došao neki "narkoman pomognut stranim agentima" i sve im srušio, ceo njihov veliki trud. Deja vu.

Pitaj predsednika opštine da ti napravi razliku između "domena" i "hostinga". Pitaj bilo koga tamo u opštini. 99% nemaju pojma, pa čak i oni kojima je to bio posao u ovom slučaju.

Ti radikali su samo "komunisti - trandže", ista stvar samo su promenili pol. Isto se ponašaju a najvažnije karakteristike su im neznanje, zatucanost i "ne mešam se u svoj posao".

Mada su generalno svi političari isti, tak kada pocrkava ova generacija političara, kada glavnu reč budu vodili rođeni 1965+, onda može da se očekuje neka prava promena. Ove promene sada su kao autopsija... tačnije šminkanje posmrtnih ostaka. Tek kada "stara shvatanja" dobiju zvanično umrlicu, onda će moći da se napravi novi početak i doći će do suštinskih promena.

Sorry za ovaj politički govor, jednostavno mi je muka. Nije politika tamo nešto što nema veze sa nama, već nešto što svakodnevno utiče na naš život, od mentalnog, fizičkog zdravlja pa sve do poslovanja. Zar neko misli da meni ne bi bilo draže da poslujem sa našim firmama? Kako bre? Kako, kad u svakoj postoji neka lešina koja i dalje priča i radi iste stvari kao i ranije samo što su parole "druže Tito mi ti se kunemo" zamenili sa "srpska se truba s Kosova čuje".
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat