Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 11. 2009.   #1
AG.RS
Banned
Qualified
 
Datum učlanjenja: 16.02.2009
Lokacija: Beograd
Poruke: 182
Hvala: 3
15 "Hvala" u 8 poruka
AG.RS is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za AG.RS Pošaljite poruku preko MSN za AG.RS Pošaljite poruku preko Yahoo za AG.RS Pošaljite poruku preko Skype™ za AG.RS
Default Jasna Matić u "Stanju nacije"

Jel neko ovo gledao danas?

Ili sam ja lud ili nas ona nesposobna riba zamajava?

Cela emisija u fazonu sve mi diraj, ali u Telekom nemoj.

Teže je novom operateru dobiti licencu za fiksnu telefoniju, nego slonu proći kroz iglene uši. Sa stručnjakom za "žicu" poput nje ostaćemo na jednom ili dva operatera fiksne telefonije.Sramota. Pripada mlađoj generaciji, a već komunistički razmišlja. Slovenija ima tonu operatera na 2,5 miliona ljudi.

Ekonomista Milan Kovačević je predložio neke modele za dobijanje novih licenci. Iskreno, ti modeli su odlični. Riba nije ni htela da sasluša čoveka, već tupi svoje. Sitan aparatčik, koji sprovodi odluke odozgo.

Evo ovo je još jedan slučaj da svi koji su sa ETF-a nešto u vlasti trude se da razaraju i da prave haos. Jovo Radunović, oni u RNIDS-stari kadrovi, a sada i Jasna Matić.

To ministrstvo treba pripojiti ministarstvu infrastrukture, jer očigledno da nije potrebno. Lepo čovek kaže, neka se licenca da štoi više operatera i neka se naplaćuje prema broju korisnika, npr. Jok, riba ni da čuje. Mora DS da ćapne 200 miliona u startu, jer mogu doći drugi, pa ćapiti oni.

Razočaran sam totalno. Oj Srbijo među komunistima i čobanima.
AG.RS je offline   Odgovorite uz citat