Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 10. 2006.   #49
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

rekoshe ljudi ovde dosta toga pametnog, pa samo da napomenem da se slazem..

B92 ima ozbiljnih problema sa upotrebljivoscu, ja sam stalni korisnik vec jako dugo i dalje mi se desava da se ponekad potpuno pogubim pokusavajuci da nadjem neku vest.. kako sajt raste i usloznjava se, to postaje sve veci i veci problem..

Takodje, da ne ispadne kako samo pljujem svaku novu inicijativu, da napomenem da mi se tehnopolis bas svidja, konacno ima da se procita nesto interesantno svaki dan, na srpskom jeziku, a da nije u vezi sa politikom.

Doduse sudeci po komentarima i ljudima koji te komentare pisu, mozda bi trebalo da se vise orijentisete na textove ala politikin zabavnik, zanimljivosti iz sveta tehnike, nego na neke geek teme... posto su geekovi ocigledno u manjini...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat